Author: b***3
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 普普 沒有照片看起來那麼好看,故退了
Color: Multicolor
Price: $8.490
| Material | ABS |
| Color | Multicolor |
| Style | French |
| Nail Shapes | Square |
| Type | Color Nails |
| Finish | Glossy |
| Altura | 0.5 cm |
| Largo | 1.29/1.75 cm |
| Ancho | 1/1.85 cm |
| SKU | sb2412211256595323 |
Author: b***3
Date:
Review: 普普 沒有照片看起來那麼好看,故退了
Color: Multicolor
Author: k***9
Date:
Review: 可愛い~ 使えそう。
Color: Multicolor
Author: n***n
Date:
Review: カラーが気に入っています。
Color: Multicolor
Author: t***2
Date:
Review: 可愛いのでストックように
Color: Multicolor
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN nunca comparte tu información personal con terceras partes no afiliadas. Ten la seguridad de que tu información y privacidad serán protegidas y no comprometidas.